AvK Generátory

Váš partner při výrobě elektrické energie

Pro výrobu elektrické energie jsou AvK Generátory váš kompetentní a spolehlivý partner. Zastoupení koncernu Cummins Generator Technologies vám nabízí kvalitu a flexibilitu spojení skupiny nezávislých firem, které mají mnohaleté zkušenosti při výrobě elektrické energie. Jedná se především o výrobky a služby značek AVK a Stamford.

Stálé inovace a dynamický vývoj jsou zárukou postavení na špičce v oboru. Vedle rozsáhlého výrobního programu s referencemi po celém světě dodáváme také engineering pro konkrétní zákazníky k volnému použití.

Výrobní program sahá od jednotlivých synchronních generátorů v rozsahu od 5-30 000 kVA až ke kompletnímu elektrickému vybavení elektráren.

Měřítkem kvality námi poskytovaných služeb jsou mezinárodní standardy techniky výroby elektrické energie. Kvalitní moderní technologie je prostředkem k vaší spokojenosti. Naše vysoké nároky na kvalitu zdůrazňuje certifikace podle EN ISO 9001:2000.Divize ochranných relé WOODWARD


Divize Woodward nabízí široké spektrum výrobků a řešení v ochranných, kontrolních a monitorovacích systémech. Vysokou technickou úroveň ohodnotí nejen výrobci a poskytovatelé elektrické energie, ale i celá řada dalších klientů.